
Počela manifestacija "Jesen u Baranji"

Službeno otvorenje "Jeseni u Baranji 2011" bit će u petak (9. IX.) u 18,30 sati u šatoru koji će biti podignut na zelenoj površini u centru Belog Manastira. U to vrijeme pokraj šatora će se odvijati otvoreno prvenstvo Baranje u kuhanju ribljeg paprikaša, a poslije otvorenja posjetioci će moći uživati u svirci tamburaške skupine "Kočije".

Najnovije vijesti Jovan
- Sretna nova godina
- Uskršnja čestitka
- Predavanje o celijakiji
- Održana radionica za belomanastirske udruge
- Najava predavanja o celijakiji
- Poziv na poklon-koncert HKUD-a u Topolju
- Poziv na radionicu za belomanastirske udruge
- Nacionalni dan borbe protiv raka vrata maternice
- Formiranje i edukacija stručnog tima
- Belomanastirski najsportaši
















