Ispiši ovu stranicu
Srijeda, 21. 09. 2016.

"Volontiraj i ti": Drugi sastanak projektnog tima

Nina Savić, Ana Jeličić i Vesna NedićNina Savić, Ana Jeličić i Vesna NedićU srijedu, 21. IX. 2016. godine, s početkom u 11 sati, održan je drugi sastanak projektnog tima za projekt "Volontiraj i ti". Na sastanku su bile predstavnice prijavitelja Mirovne grupe Oaza (Vesna Nedić i Ana Jeličić) i partnera Gimnazije Beli Manastir (pedagoginja Nina Savić i pedagoginja pripravnica Sonja Periškić).

Na sastanku se razgovaralo o anketiranju gimnazijalaca od 2 do 4 razreda, a anketa se odnosi na poznavanje pojma volontiranja. "Oazine" aktivistice sastavile su anketni upitnik, umnožile ga i odnijele u Gimnaziji pa se projektni tim mogao usuglasiti oko načina anketiranja i vremenskog perioda u kojem tu aktivnost treba provesti.

Spomenuti projekt "Oazi" je odobren na "Pozivu za prijavu jednogodišnjih projekata lokalnih volonterskih centara u 2016. godini". Financijer je Ministarstvo socijalne politike i mladih.

Glavni cilj "Oazinog" projekta je povećanje i poboljšanje doprinosa volontera lokalnoj zajednici na području Grada Belog Manastira. To se planira postići kroz edukaciju srednjoškolaca o volonterstvu te promoviranjem i provođenjem volonterskih akcija s građanima.

Najnovije vijesti Jovan

Vezane vijesti