MIROVNA GRUPA OAZA BELI MANASTIR

Jozsefa Antala 3 - 31300 Beli Manastir - Hrvatska

Fotoalbumi na Fejsu (2014)

R. br. Naziv fotoalbuma Datum
171

Božićni sajam u Belom Manastiru

21.12.2014.
170

"Oazin" gerontomajstor i medicinska sestra

23.12.2014.
169

13.12.2014. – Čvarakfest

13.12.2014.
168

Božićni paketi za primatelje besplatnih toplih obroka

24.12.2014.
167

Besplatni topli obroci - donacija SABA-e

29.11.2014.
166

Snijeg u Baranji!

28.12.2014.
165

Hotel Patria: Božićna bajka (I)

20.12.2014.
164

Promocija Godišnjaka MH u BM

18.12.2014.
163

Humanitarna akcija u Belom Manastiru

13.12.2014.
162

Advent u Osijeku

08.12.2014.
161

Konferencija "Korak naprijed, natrag dva"

10.12.2014.
160

Žensko ne ratu, nasilju, isključivanju 90-ih

09.12.2014.
159

Sastanak GOOD-inicijative

09.12.2014.
158

Dodjela nagrada i priznanja "Krunoslav Sukić"

09.12.2014.
157

Studijsko putovanje "Mlinarev put"

09.12.2014.
156

Promocija knjige "Bolman je bio Bolman" u Osijeku

05.12.2014.
155 Likovno-kreativne radionice za žene utorkom 02.12.2014.
154

"Oazin" tečaj njemačkog jezika

01.12.2014.
153

Crna Gora - moja postojbina

03.12.2014.
152

Radionica medenih čarolija

02.12.2014.
151

Belišće - Otvaranje lokalnog volonterskog centra

01.12.2014.
150

70. godišnjica Batinske bitke (4)

29.11.2014.
149

70. godišnjica Batinske bitke (3)

29.11.2014.
148

70. godišnjica Batinske bitke (2)

29.11.2014.
147

70. godišnjica Batinske bitke (1)

28.11.2014.
146

Izrada Strategije razvoja ljudskih potencijala OBŽ

27.11.2014.
145

Promocija knjige "Iz srca i duše"

25.11.2014.
144

20 godina MKD-a "B. Miladinovci" - folklorna sekcija "Tanec"

22.11.2014.
143

20 godina MKD-a "B. Miladinovci" - nastup sekcija i Šokačke grane

22.11.2014.
142

20 godina MKD-a "Braća Miladinovci" - izložbe i otvaranje

22.11.2014.
141

Projekt VIZIJE – VolonterI Za rodItelJe i djEcu

13.11.2014.
140

Dan Grada Belog Manastira

11.11.2014.
139

Brisel - službeni program

05.11.2014.
138

Šetnja Briselom

05.11.2014.
137

Brisel, glavni grad Belgije

05.11.2014.
136

Pripreme za "Halloween"

05.11.2014.
135

Edukacija "Upravljanje projektnim ciklusom"

31.10.2014.
134

59. Međunarodni beogradski sajam knjiga

04.11.2014.
133

5. Festival kazališnog stvaralaštva Beli Manastir 2014.

28.10.2014.
132

Strateško planiranje Mirovne grupe Oaza

26.10.2014.
131

Sajam "Agrozemlja 2014"

24.10.2014.
130

OGI – Osijek

16.10.2014.
129

Promocija knjige Milenka Vasiljevića – Čike

04.10.2014.
128

Javni forum "Zajedno u starosti"

02.10.2014.
127 Nuštarske razglednice 02.10.2014.
126

Pudarina

31.09.2014.
125

Javna tribina o starenju

29.09.2014.
124

Stručni skup povodom 10. obljetnice HAW-a

26.09.2014.
123

Četvrti RIBAfest

27.09.2014.
122

Jesen u Baranji - tematska dječja radionica

26.09.2014.
121

Konferencija Nacionalne zaklade u Zagrebu

25.09.2014.
120

Zagreb

25.09.2014.
119

Edukacija o socijalnim uslugama

23.09.2014.
118

Panona-fest 2014. (II)

20.09.2014.
117

Panona-fest 2014. (I)

20.09.2014.
116

Edukativno-kreativna radionica u Erdutu

19.09.2014.
115

Prezentacija autohtonih baranjskih proizvoda

15.08.2014.
114 Kreće baranjski "Surduk-trek" 23.08.2014.
113

Enigmatičari 389 m pod zemljom

29.08.2014.
112 Likovno-kreativne radionice za žene utorkom 31.08.2014.
111 Grad Bor i otvoreni kop RTB Bor 30.08.2014.
110 Širine - ulaz u pustaru 23.08.2014.
109

Borsko jezero - Hotel "Jezero"

04.09.2014.
108 Stepinčeva ulica u Belom Manastiru 28.08.2014.
107 Likovno-krativne radionice za žene 19.08.2014
106 60. rođendan i 40. godišnjica zaruka (Dubravka Simendić) 19.08.2014.
105 Radionica izrade narukvica prijateljstva 17.08.2014.
104 LAG Baranja 14.08.2014.
103 Uključivanje mladih u društvene aktivnosti 01.08.2014.
102 "Tolerancija  DA, nasilje  NE" 31.07.2014.
101 Akademija blata 26.07.2014.
100 "Oazina" burza odjeće i obuće 23.07.2014.
99 "Oazina" burza odjeće i obuće 17.07.2014.
98 Paviljon za dokolicu 15.07.2014.
97 Studijsko putovanje LAG-a Baranja u Središnju Istru 12.07.2014.
96 Bolmansko Petrovo 12.07.2014.
95 LAG Summer festival 11.07.2014.
94 Projekcija filma "Bordo – vječna stripovska mladost" 11.07.2014.
93 Dječje radionice "Tolerancija – DA, nasilje – NE" 10.07.2014.
92 13. Grahijada u Belom Manastiru 10.07.2014.
91 Zalazak Sunca za Aršanj 06.07.2014.
90 Trening "Efikasnije upravljanje – bolje usluge" 04.07.2014.
89 Promocija 19. broja "Valpovačkog godišnjaka" 27.06.2014.
88 "Gator-fest" 25.06.2014.
87 "Eco-fest" u Bilju 19.06.2014.
86 Seminar u Pirovcu 18.06.2014.
85 "Kvisko u zvijezdama" (službeni dio) 15.06.2014.
84 "Kvisko u zvijezdama" (zabavni dio) 15.06.2014.
83 Likovna izložba "Svježa kao paradajz" 15.06.2014.
82 Druženje enigmata u Restoranu "Batak" 14.06.2014.
81 Zmajada u Zmajevcu 13.06.2014.
80 Projekt "Tolerancija  DA, nasilje  NE" 09.06.2014.
79 Projekt "Tolerancija  DA, nasilje  NE" 09.06.2014.
78 Projekt "Tolerancija  DA, nasilje  NE" 09.06.2014.
77 Radionica LAG-a Baranja u Branjinom Vrhu 08.06.2014.
76 "Na putu vina i starina" 08.06.2014.
75 I "pčelice" otvorile svoja "vrata" 07.06.2014.
74 20. Baranjski bećarac 07.06.2014.
73 Posjet LAG-a SremIN (Inđija  Ruma) Baranji 05.06.2014.
72 3. Štruklijada u Popovcu 31.05.2014.
71 Ajdovščina (Slovenija) 31.05.2014.
70 Trinaesta Kulinijada u Jagodnjaku 29.05.2014.
69 "Izvori financiranja Lokalnog partnerstva za zapošljava" 28.05.2014.
68 Projekt "Tolerancija  DA, nasilje  NE" 27.05.2014.
67 Predstavljanje projektnih ideja 26.05.2014.
66 Hrvatska volontira  Oaza Beli Manastir 23.05.2014.
65 Zavod za baranjsku povjesnicu  30 godina postojanja 21.05.2014.
64 Zavod za baranjsku povjesnicu  dobitnici priznanja 21.05.2014.
63 Posjet američkih studenata LAG-u Baranja i Mirovnoj grupi Oaza 21.05.2014.
62 Crveni križ Beli Manastir: Pomoć za poplavljene 19.05.2014.
61 Prezentacija "Osječki izviđači jučer – danas – sutra" 19.05.2014.
60 Konferencija PMIDayz: "Uspješni projektu – mit ili stvarnost" 16.05.2014.
59 Likovno-kreativne radionice utorkom 13.05.2014.
58 Predavanje "Biljni inhalacioni alergeni" 12.05.2014.
57 Sajam udruga Baranje 2014. 10.05.2014.
56 Sajam udruga Baranje 2014. – Vatrogasci 10.05.2014.
55 Različitost je bogatstvo  nastup KUD-ova 10.05.2014.
54 Svjetski dan astme 06.05.2014.
53 Gimnazija Beli Manastir 03.05.2014.
52 50. obljetnica Gimnazije Beli Manastir 02.05.2014.
51 "Tolerancija  DA, nasilje  NE" 30.04.2014.
50 Godišnja skupština Mirovne grupe Oaza 29.04.2014.
49 Zelena čistka  Vatrogasci i "Luna" 26.04.2014.
48 Sličice oko Manastira Belog 26.04.2014.
47 Izrada hranilica za ptice 25.04.2014.
46 Punjenje i postavljanje hranilica za ptice 25.04.2014.
45 Zelena čistka  Društveni centar 25.04.2014.
44 Biseri komorne glazbe  Jagoda Treneska Cvetičanin 23.04.2014.
43 Uskrsni sajam u Hotelu Patria 19.04.2014.
42 "Uskrsna radionica" Mirovne grupe Oaza 19.04.2014.
41 Cvjetna bašta u Belom Manastiru 18.04.2014.
40 Izrada uskršnjih paketića za stare osobe 16.04.2014.
39 6. Dani vina i turizma Osječko-baranjske županije 12.04.2014.
38 Projekt "Tolerancija  DA, nasilje  NE" 10.04.2014.
37 Cvjetni sajam u Petlovcu 06.04.2014.
36 Predavanje na temu "Uloga žena u razvoju zajednice". 05.04.2014.
35 Sajam korizmenih jela i ruha 05.04.2014.
34 Izborno-obnoviteljska skupština NK Šparta 04.04.2014.
33 Godišnja skupština LAG-a Baranja 04.04.2014.
32 Radionica "Projektno izvještavanje" 02.04.2014.
31 Likovno-kreativne radionice za žene ponedjeljkom 31.03.2014.
30 Predavanje o povijesti Belog Manastira 25.03.2014.
29 Projekt "Tolerancija  DA, nasilje  NE" 24.03.2014.
28 Edukacijski ciklus "Menadžment volontera"  modul III. 23.03.2014.
27 Godišnjica Bolmanske bitke (1945-2014) – Petlovac 22.03.2014.
26 Godišnjica Bolmanske bitke (1945-2014)  Bolmanski spomenik 22.03.2014.
25 Godišnjica Bolmanske bitke (1945-2014) – Bolman 22.03.2014.
24 Godišnjica Bolmanske bitke (1945-2014)  Dom kulture, Bolman 22.03.2014.
23 Bolmanski spomenik  godišnjica Bolmanske bitke 22.03.2014.
22 Osnovna informatička obuka  dodjela diploma 20.03.2014.
21 "Primjena obnovljivih izvora energije u poljoprivredi" 14.03.2014.
20 "Oazin" tečaj engleskog jezika  prvi stupanj 14.03.2014.
19 Javno predstavljanje i rasprava o Nacrtu Strategije... 11.03.2014.
18 Snimanje spota "Happy" u Belom Manastiru 08.03.2014.
17 Izložba starih bračnih fotografija 06.03.2014.
16 Kreativne radionice za žene utorkom 04.03.2014.
15 Edukacijski ciklus "Menadžment volontera"  modul II. 02.03.2014.
14 Pustni karneval u Ljubljani 01.03.2014.
13 Edukacijski ciklus "Menadžment volontera"  modul I. 23.02.2014.
12 Izložba slika "Za sanjare će uvijek biti snova" 21.02.2014.
11 Prezentacija radionica s učenicima 15.02.2014.
10 Izložba "Mohačko-beljski mali vlak" 07.02.2014.
9 Likovno-kreativne radionice za žene 04.02.2014.
8 Fotovijest: Beli Manastir kad stisne zima 27.01.2014.
7 Vinceška na Vidikovcu Belje 24.01.2014.
6 Stručni skup u Kneževim Vinogradima 23.01.2014.
5 Proslava Vinceške u Baranji... 22.01.2014.
4 Počelo slavlje Vinceške u Baranji... 18.01.2014.
3 Teretni vlak prolazi kroz Baranju 16.01.2014.
2 Izložba "Tuzla na starim fotografijama  otrgnuto od zaborava" 08.01.2014.
1 Božićni prijem Vijeća srpske nacionalne manjine 04.01.2014.