Prvo druženje zabilježili smo OVDJE, sljedeći je četvrtak bilo Tijelovo (11. VI.) pa je druženje preskočeno, a onda su održana još dva druženja: 18. i 25. lipnja. Na prvom od ta dva (18. VI.) bile su samo Klara i Mara (na slici) pa im se u igri pridružila "Oazina" aktivistica Vesna, a 25. VI. skupila se standardna ekipa: Dubravka Simendić, Klara Trajković, Mara Bodlović i Margita (Greta) Relić. Kako opasnost od zaraze koronavirusom nije prošla, druženja se održavaju uz dužne mjere opreza.
