"Oazine" aktivistice koje rade u Burzi primijetile su da korisnice i korisnici gotovo redovito dolaze bez vrećica i torbi pa nemaju u što staviti poklonjenu garderobu. Odsad će uz garderobu dobivati i torbu. Zasad su to torbe prosječne veličine, a ako se pokažu kao dobro rješenje, gerontokrojačica će početi praviti i veće torbe za one korisnice koje uzimaju robu za veći broj članova porodice. Na taj način reciklirat će se veća količina otpisane odjeće pa ona neće završiti u otpadu. Ukratko rečeno: dobro za korisnike, dobro za "Oazu". Zasad je zadovoljstvo obostrano.
