
Zahvalnica Umjetničke akademije
Od Umjetničke akademije u Osijeku Mirovna grupa Oaza primila je zahvalnicu za donaciju, koju su potpisale diplomirana knjižničarka Jelena Ambruš i dekanica prof. dr. sc. Helena Sablić Tomić:
Oazin katalog i u Umjetničkoj akademiji
"Neizmjerno vam se zahvaljujemo na vašoj podršci koju ste nam pružili donirajući nam katalog likovne izložbe baranjskih umjetnica Baranjske bisernice.
Vašom donacijom pomogli ste u izgradnji fonda knjižnice Umjetničke akademije u Osijeku te na taj način pružili našim studentima bolje uvjete stjecanja znanja.
Zahvaljujemo se na pomoći, razumijevanju i podršci."
