Trening će se održati na engleskom jezikuDKolektiv – organizacija za društveni razvoj iz Osijek, u sklopu projekta EU3Digital, organizira dvodnevni trening, namijenjen predstavnicima organizacija civilnog društva, o razvoju digitalnih kompetencija pod nazivom "Organisational Digital Transformation".
Na trening će se dobiti odgovori na sljedeća pitanja:
- Zašto bavljenje digitalnim može biti dobra ideja i što znači biti digitalno kompetentan?
- Kako nam digitalno može pomoći u dokumentiranju i dijeljenju informacija?
- Kako procijeniti potrebe, potaknuti inovacije i odrediti odgovornosti i vodstvo ka razvoju digitalnih kompetencija?
Trening će se održati u ponedjeljak i utorak, 16. i 17.1.2023. godine, od 9:30 do 16 sati u Društvenom ateljeu na adresi Županijska 11 u Osijeku. Vodit će ga dva međunarodna stručnjaka iz Španjolske tako da će se održati na engleskom jeziku.
Na trening je potrebno ponijeti vlastiti laptop. Sudjelovanje je besplatno, a prijaviti se je potrebno do ponedjeljak, 9.1., putem sljedeće poveznice.
Detaljnije informacije o treningu, voditeljima, programu i samom projektu možete pronaći na web-stranici DKolektiva.
(Izvor fotografije i teksta: DKolektiv – organizacija za društveni razvoj)